LV | EN | RU

Grozs

(0 - €0,00)
Veikt pasūtījumu

info@zageriem.lv

Tālrunis: +371 25669961


Garantija un preču atgriešana


Pasūtījuma atteikšana

Jūs variet izmantot atteikuma tiesības un veikt pasūtījuma atteikumu 14 kalendāro dienu laikā no pirkuma brīža. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinieties, vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai, vai nav acīmredzami bojājumi u.c. Pasūtījuma atteikšana jāveic rakstiski 14 dienu laikā no pirkuma brīža ar pasūtījuma atsaucēm (pasūtījuma nr., pircēja vārds un uzvārds, pasūtījuma saturs, pirkumu apliecinošs dokuments).

Saskaņā ar Latvijas likumdošanu mēs nodrošinām atmaksāt par pirkumu samaksāto naudu 30 darba dienu laikā no pasūtījuma atteikuma saņemšanas brīža. Ja vēlies izmantot atteikuma tiesības, lūdzam ņemt vērā šādus ieteikumus:

  • pārbaudīt saņemto preci - lūgums rezerves daļu nelietot, ja konstatētas neatbilstības;
  • saglabāt un nebojāt preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju.

Preces atgriešana un naudas atmaksas noteikumi

Mēs nodrošinām pilnu internetā veikto pasūtījumu vērtības atmaksu pie sekojošiem noteikumiem:

  • preces ir jāsaņem atpakaļ 21 dienu laikā no pirkuma brīža tādā stāvoklī, kādā tās tika piegādātas;
  • piedāvājam izmantot iespēju iegādāto preci apmainīt 28 dienu laikā;
  • pirkumam, kas atgriezts 21 dienu laikā, vērtības atmaksa nodrošināta 30 dienu laikā;
  • vērtības atmaksa pirkumam, kas atgriezts vēlāk kā 21 dienu laikā no pirkuma brīža, tiks atteikta un preces tiks nosūtītas atpakaļ (izņemot, ja prece ir bojāta un ir vēlēšanās to apmainīt pret jaunu preci atgrieztās preces vērtībā);
  • tiek atmaksāta atgrieztās preces pirkuma summa, neiekļaujot piegādes izmaksas. Izņēmuma gadījums - ja pasūtītās preces neatbilstība (cita detaļa u.c. neatbilstības) ir veidojusies mūsu kļūdas rezultātā. LR Likumdošanā noteiktās patērētāja tiesības saglabājas neierobežotas.

Garantijas noteikumi

Hyway Industrial Co., Ltd ražotajiem cilindru komplektiem. Mēs nodrošinām 6 mēnešu ražotāja garantiju. Garantija sedz TIKAI ražotāja brāķi; garantijas gadījums netiek piemērots, ja pasūtītā detaļa bijusi kļūdaini, neprofesionāli uzmontēta, lietota sliktas kvalitātes degviela, neprecīzs, nekvalitatīvas motoreļļas piejaukums u.c. pircēja / lietotāja apzinātas vai neapzinātas kļūmes.

Jebkura cita ražotāja rezerves daļas brāķa gadijumā tiks izsūtīta cita prece vai pēc atgrieztās brāķa detaļas saņemšanas un pārbaudes,ja pircējs vēlas, tiks atgriezta nauda pircēja bankas kontā.