LV | EN | RU

Grozs

(0 - €0,00)
Veikt pasūtījumu

info@zageriem.lv

Tālrunis: +371 25669961


Piegāde


 CIENĪJAMIE KLIENTI,LAI NERASTOS PĀRPRATUMI,LŪDZU, PĒC PASŪTĪJUMA VEIKŠANAS, PIEVĒRSIET UZMANĪBU SAVAM EPASTAM JO VISU INFORMĀCIJU SŪTĀM UZ NORĀDĪTO EPASTA ADRESI!

Mēs piedāvajam piegādi ar Royal Mail (pēc tam ar Latvijas Pastu) uz Jūsu norādīto adresi:

Pasūtītā prece tiks piegādāta Jums tuvākajā pasta nodaļā. Normāls piegādes laiks ir 6-10 darba dienas tomēr atsevišķos gadījumos piegāde var aizņemt līdz 20 darba dienām.Ja pasūtītā detaļa nav noliktavā,piegāde būs 15 - 30 darba dienu laikā .Ja pasūtītā detaļa nav noliktavā un nebūs iespējams to piegādāt 15 - 30 darba dienu laikā,mēs sazināsimies ar Jums un informēsim par paredzamo piegādes laiku vai,ja izvēlēsieties,atgriezīsim maksājumu nekavējoties.

Sūtījuma izsekošanas numurs tiks nosūtīts uz Jūsu Epasta adresi kura norādīta pasūtījumā.

Pēc tam, kad sūtījums būs pienācis pasta nodaļā, Jūs saņemsiet paziņojumu ar aicinājumu saņemt sūtījumu. Sūtījuma glabāšanas laiks - viens mēnesis, skaitot no tā saņemšanas dienas pasta nodaļā. Maksa par sūtījumu glabāšanu pasta nodaļā virs 11 diennaktīm - saskaņā ar AS Latvijas pasts cenrādi.Kad prece būs nodota nosūtīšanai, Jums tiks nosūtīts apstiprinājums uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.

Cienījamie klienti,ceram uz Jūsu sapratni un pacietību.

Lūdzu, izņemiet savu pasūtījumu iespējami ātri pēc pasta aicinājuma saņemšanas, jo pasta nodaļa sūtījumu bez maksas uzglabā tikai 11 dienas!

Jautajumus sūtīt uz Epastu:

chainsawpartsltd@gmail.com

Whatsapp:

+37125669961

Gaidam Jūs ari mūsu Lielbritānijas tirgū esošajā interneta veikalā,kur,iespéjams,atradisiet ko vairák .

www.chainsawpartsonline.co.uk

Ja kas interesé,rakstiet uz Epastu : chainsawpartsltd@gmail.com vai forestworldlimited@inbox.lv (mēs runājam un rakstām latviski )

 

.