LV | EN | RU

Grozs

(0 - €0,00)
Veikt pasūtījumu

info@zageriem.lv

Tālrunis: +371 25669961


Par mums


Uzņēmums SIA „Forest World Limited“ dibināts ka frančīze, balstoties uz sadarbību ar Lielbritānijas uzņēmumu Forest World Ltd. Mēs ne tikai pārdodam augstas kvalitātes rezerves daļas, bet arī paši remontējam motorzāģus un krūmgriežus, izmantojot mūsu piedāvātas rezerves daļas savā servisā. Tādējādi mēs varam būt droši, ka saviem klientiem piedāvājam tikai kvalitatīvas rezerves daļas.

No 2007.gada  strādājam arī Ebay.co.uk  un esam ieguvuši Ebay visaugstāk novērtētā,(Top rated seller), pārdevēja statusu.

Mūsu veikalā Jūs varat iegādāties augstas kvalitātes Husqvarna, Stihl un Jonsered kā arī citu brendu motorzāģu/krūmgriežu analogās rezerves daļas. „Forest World Ltd“ brenda piedāvātie cilindru un virzuļu komplekti tiek ražoti Taivānā, uzņēmuma "HYWAY" rūpnīcā un kvalitātes ziņā tās neatpaliek no oriģinālajām. Mēs esam vienīgie "HYWAY" produkcijas izplatītāji Latvijā.Sākot ar 2014.gada decembri uzņēmums Forest World Limited ir apstiprināts kā vienīgais autorizētais ''SZTR PEJO'' (Serbija) dileris UK un Latvijā.SZTR PEJO ražotās rezerves daļas,trimmeru spoles u.c. produkcija ir pieprasīta Vācijas,Polijas u.c.Eiropas  valstu tirgos.Sadarbojamies ar HYWAY (Taivāna),Kingroo parts(Kīna),''SIAT s.r.l.''(Itālija)ka arī ar citiem ražotajiem.

Esam arī OLEO MAC darza un meža tehnikas un Oregon produkcijas dīleri.

.

Mēs darām visu iespējamo lai varētu piedāvāt Jums visplašāko rezerves daļu klāstu par vislabākājām cenām Latvijas tirgū.

 Pec mūsu un daudzu profesionālu zāģētāju pieredzes varam teikt - nemaksājiet augstu cenu par brenda vārdu, maksājiet pieņemamu cenu par kvalitāti.