LV | EN | RU

Grozs

(0 - €0,00)
Veikt pasūtījumu

info@zageriem.lv

Tālrunis: +371 25669961


Par mums


Uzņēmums Chainsaw Parts Online LTD ir Lielbritānijā reģistrēts uzņēmums kas nodarbojas ar dārza un meža tehnikas analogo rezerves daļu izplatīšanu.

Mūsu interneta veikalā Jūs varat iegādāties augstas kvalitātes Husqvarna, Stihl un Jonsered kā arī citu brendu motorzāģu/krūmgriežu analogās rezerves daļas. „Forest World Ltd“ brenda piedāvātie cilindru un virzuļu komplekti tiek ražoti Taivānā, uzņēmuma "HYWAY" rūpnīcā un kvalitātes ziņā tās neatpaliek no oriģinālajām. Mēs esam vienīgie "HYWAY" produkcijas izplatītāji Latvijā.Piedāvajam SZTR PEJO ražotās rezerves daļas,trimmeru spoles u.c. šī produkcija ir pieprasīta Vācijas,Polijas u.c.Eiropas  valstu tirgos.Sadarbojamies ar HYWAY (Taivāna),Kingroo parts(Kīna),''SIAT s.r.l.''(Itālija) BASEH (Turcija) Hemogum (serbija)kā arī ar citiem ražotajiem.

Gaidam Jūs ari mūsu Lielbritānijas tirgū esošajā interneta veikalā,kur,iespéjams,atradisiet ko vairák .

www.chainsawpartsonline.co.uk

Ja kas interesé,rakstiet uz Epastu : chainsawpartsltd@gmail.com vai forestworldlimited@inbox.lv (mēs runājam un rakstām latviski )

Mēs darām visu iespējamo lai varētu piedāvāt Jums visplašāko rezerves daļu klāstu par vislabākājām cenām Latvijas tirgū.

 Pec mūsu un daudzu profesionālu zāģētāju pieredzes varam teikt - nemaksājiet augstu cenu par brenda vārdu, maksājiet pieņemamu cenu par kvalitāti.